ceturtdiena, 2012. gada 29. novembris

Ziemeļamerikas posms noslēdzies

Ir pagājis mēnesis un komanda ir iegriezusies uz īsu brīdi mājās. Laiks nav daudz, bet atkal ir daudz jāpaspēj izdarīt līdz sestdienai, kad jādodas jau uz Winterbergas trasi Vācijā, pirmkārt, jātiek galā ar aklimatizāciju un jāaizvada fizisko treniņu sesija, lai gan nogurums ir sakrājies šī mēneša laikā, mēs nedrīkstam apstāties, jo rezultāti pierāda, ka varam cīnīties un pierādīt visai pasaulei, ka arī mazā Latvija nav ar pliku roku ņemama, protams, nedaudz atpaliekam pieredzes ziņā no vadošajiem pilotiem, bet cenšamies to kompensēt savādāk.

Runājot par aizvadītajām sacensībām Whistleras trasē, sajūtas ir divējādas.Par divniekiem ir sarūgtinājums, taču četrinieki iepriecināja. Laiks bija maz, lai tiktu galā ar šo ātro un reizē arī bīstamo trasi.Nelielu iespaidu bija atstājusi olimpisko spēļu neveiksme, kad Oskars startēja kā stūmējs.

"Bija interesanti un tai pat laikā nedaudz bailīgi šeit atgriezties, jo atmiņā labi palikuši šeit piedzīvotie kritieni, kas uzlika nelielu psiholoģisku spiedienu.Prieks bija nobraukt ar pirmo braucienu trasi bez kritieniem.Liela vilšanās bija divnieku sacensībās, jo gluži četrpadsmitā vieta nebija mūsu mērķis, taču kļūdas neļāva pakāpties augstāk, kas zin varbūt reizēm ir kārtīgi jādabū pa muguru, lai saprastu kļūdas.Patīkami pārsteidza četrinieku braucieni, zinot to, ka nobraukti tikai divi treniņu braucieni, kas šāda tipa trasē ir gaužām maz.Vienkāršāk sakot sacensības mums bija arī treniņi", tā Oskars.

Novēlam komandai labi pavadīt brīvdienas un uzkrāt spēkus jau nākamajam sacensībām, ko varēsiet vērot jau 8.un 9. decembrī.

Kā arī varat pakavēties atmiņās jau aizvadītajās sacensībās, un vērot tiešraides internetā šeit.


Labāko desmitnieks divnieku konkurencē.Labāko desmitnieks četrinieku konkurencē.
Vairāk rezultātu un informācijas šeit.Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru